Dzisiaj jest �roda, 27 pa�dziernika 2021. Imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Sport (8)
Strony prezentujące dokonania grójeckich sportowców.

MazowszeGrojec.pl
Serwis kibiców Mazowsza Grójec (III liga). Aktualności, kadra, terminarz, tabela, multimedia oraz forum.
Adres: http://mazowszegrojec.pl
Dodał: Administrator

Stowarzyszenie WGR
Strona działającego na terenie Grójca stowarzyszenia WGR, możemy się na niej dowiedziec czegoś na temat rowerów i marathonów oraz biegów. Kiedyś strona grójeckiej grupy rowerowej.

» Amatorska Liga Piłki Siatkowej w Grójcu
Strona poświęcona amatorskim rozgrywkom piłki siatkowej w Grójcu.

Amatorska Liga Piłki Halowej Grójec (piłka nożna)
poświęcona lidze amatorskiej piłki nożnej ...

Wyjazdy integracyjne
Bawimy, uczymy i kompleksowo zorganizujemy firmowy wyjazd integracyjny. Program takiego spotkania przygotujemy i zrealizujemy dbając o najrobniejsze detale. W naszej bazie posiadamy hotele o różnym standardzie, współpracujemy z rztelnymi i sprawdzonymi podwykonawcami. Opierając się na spradzonych mechanizmach i elastycznie podchodząć do powierzonych zadań, jesteśmy w stanie przygotować ofertę dopasowaną do budżetu i wymagań klienta.
Adres: http://www.adventura.pl
Dodał: Grzegorz Gos

Runda Zero Promotion
Stowarzyszenie Promocji Sztuk Walki Runda Zero Promotion. Stowarzyszenie powstało w grudniu 2010r, ma siedzibę w Piasecznie. Organizujemy imprezy sportowe i akcje charytatywne oraz promujemy sport wśród dzieci i młodzieży.

Kickboxing Warszawa i Tarczyn
Serdecznie witamy na Stronie KIKCBOXING BĄKOWSKI FIGHT CLUB - WARSZAWA i TARCZYN - szkoły kickboxingu, sztuk walki i samoobrony która ma swoje punkty szkoleniowe w Warszawie (sekcja Warszawa- Śródmieście) i w Tarczynie (UKS Akrobata Tarczyn). Należymy do najlepszej polskiej szkoły kickboxingu z której pochdzą Mistrzowie Polski, Świata i Europy. Nasi zawodnicy uczestniczą corocznie w kilkudziesięciu turniejach krajowych i międzynarodowych.

Sobienie Królewskie Golf & Country Club
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej klubu golfowego Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Klub znajduje się w Sobieniach Szlacheckich, 45 km od Grójca. Sobienie Królewskie to pierwsze pole golfowe w południowej części Mazowsza. Do odwiedzenia strony internetowej i klubu zapraszamy wszystkich golfistów i osoby zainteresowane poznaniem tego sportu.

Portal Grojeckie.info nie bierze odpowiedzialności za treść opublikowanych w Katalogu wpisów.