Dzisiaj jest �roda, 27 pa�dziernika 2021. Imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Jak śpiewać, to po angielsku. Przez dziesięć lat
(Grójec, 7 kwietnia 2011 r. )
Grand Prix Publiczności zdobyła Izabella Kuźma z Jasieńca. Złoty mikrofon dla chóru z LO im ks. Skargi.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

W maju na rynku Ira i Flinta
(Grójec, 15 marca 2011 r. )
Rockmani z Radomia oraz wokalistka znana z „Idola” będą gwiazdami tegorocznego Święta Kwitnących Jabłoni.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Wystawa Andrzeja Kujawy GOK
(Grójec, 15 marca 2011 r. )
W czwartek 24 marca 2011 r. o godz. 18.00 w Grójeckim Ośrodku Kultury odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa Andrzeja Kujawy – członka oraz obecnego prezesa Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Grójeckiej.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Przed telewizorem kibicuj
(Grójec, 4 marca 2011 r. )
Od tego weekendu w Polsacie będzie można śledzić poczynania Pawła „Biby” Binkiewicza z Grójca, który śpiewa i gra na gitarze w lokalnym zespole Salt Hill. Program „Tylko < muzyka. Must be the music” będzie emitowany w każdą sobotę o godz. 20. W jury zasiądą: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba oraz Wojtek „Łozo” Łozowski z grupy Afromental.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Wystawa Tomasza Dembnego w GOK
(Grójec, 4 marca 2011 r. )
Kiedy mówimy o prawdziwie istotnej postaci z dziedziny sztuki, nawykowa retoryka skłania nas czasem do użycia sformułowania: "artysty tego nie trzeba przedstawiać". Inaczej ma się sprawa z Tomaszem Dembnym. Nie tylko, że trzeba, ale wręcz należy przedstawić go szerszej publiczności. Czarno-białe fotogramy, które Tomasz Dembny 10. marca o godz. 18.00 zaprezentuje w Grójeckim Ośrodku Kultury, to jedynie niewielka część dorobku Artysty konsekwentnie oddanego fotografii tradycyjnej.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

DKF
(Grójec, 2 marca 2011 r. )
Na kolejnym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Jasminum” działającego w Grójeckim Ośrodku Kultury zaprezentujemy Państwu film PROSTA HISTORIA O MIŁOŚCI, będącego debiutem reżyserskim Arkadiusza Jakubika - znanego chociażby z roli w „Domu złym”, aktora o charakterystycznym emploi. Oba tytuły łączy również postać Bartłomieja Topy, który w nich zagrał. Aktor po piątkowej projekcji będzie gościem naszego DKF-u.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


(Grójec, 22 lutego 2011 r. )
Podczas kolejnej wystawy w Klubie Artystycznym GALERIA zaprezentujemy malarstwo dwóch utalentowanych plastycznie absolwentek Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz członkiń Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Grójeckiej: Beaty Grudzień oraz Grażyny Wąsikowskiej.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Repertuar kina GOK: 11-14 luty 2011
(Grójec, 9 lutego 2011 r. )
W kinie Grójeckiego Ośrodka Kultury i w ramach DKF "Jasminum": Milos Forman. Co Cię nie zabije (reż. Milos Smidmajer), Amadeusz (reż. Milos Forman) oraz komediowy debiut reżyserski Cezarego Pazury "Weekend".
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Zostań muzycznym reprezentantem Grójca
(Grójec, 9 lutego 2011 r. )
Twoją pasją jest muzyka? Chciałbyś przeżyć przygodę przed kamerami i wystąpić w telewizji, i jednocześnie reprezentować swoje miasto w popularnym programie? Jeżeli tak, to w najbliższy wtorek, 15 lutego wybierz się do Klubu Artystycznego Galeria w Grójeckim Ośrodku Kultury (ulica Piłsudskiego 3). Rolex Day Date Replica watch
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Robert Gliński zawita w sobotę do grójeckiego DKF-u
(Grójec, 2 lutego 2011 r. )
Na sobotnim spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Jasminum” działającego w Grójeckim Ośrodku Kultury zaprezentujemy film Roberta Glińskiego BENEK ze świetną rolą Marcina Tyrola, wcielającego się w postać tytułowego bohatera. I tym razem mamy ogromną przyjemność zapowiedzieć kolejne w tym roku spotkanie z filmowcem, będzie to oczywiście sam reżyser Robert Gliński!
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Finał Projektu M.S.D.S. - „Młodzieżżaki – Myśli i Słowa”
(Grójec, 2 lutego 2011 r. )
W ostatnią sobotę stycznia br. w grójeckim Klubie Studio odbył się uroczysty Finał autorskiego Projektu Młodzieżowej Szkoły Drugiej Szansy w Grójcu pt. „Młodzieżżaki – Myśli i Słowa”. Był to już trzeci Projekt realizowany przez Szkołę w ramach Programu „Działaj Lokalnie” realizowanego w naszym powiecie przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
[czytaj więcej | komentarze: 0]

Warka wspomniała powstanie 1863
(Warka, 2 lutego 2011 r. )
22 stycznia Warka uczciła 148. rocznicę wybuchu powstania styczniowego.
[czytaj więcej | komentarze: 0]


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - nastďż˝pna >>>