Dzisiaj jest sobota, 27 listopada 2021. Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Pierwsze tarcie w koalicji
Redakcja, 15 stycznia 2011 (13:46), źródło: Nad Wisłą, www.Nadwisla.pl
Podczas grudniowego posiedzenia doszło do pierwszego zgrzytu w koalicji rządzącej (Powiat Sprawny i Przyjazny oraz Razem dla Powiatu). Starosta Marian Górski zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami koalicjantów zaproponował, aby piąte miejsce w zarządzie powiatu objęła Małgorzata Woźniak (Razem dla Powiatu). W tajnym głosowaniu kandydatura ta otrzymała jednak zaledwie siedem głosów poparcia, przy aż 11 sprzeciwu. Tymczasem rządzący posiadają w 21-osobowej radzie 15 mandatów. hublot replica

Jak powiedział nieoficjalnie „Nad Wisłą” jeden z radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego, na takim wyniku głosowania mogły zaważyć osobiste animozje pomiędzy poszczególnymi rajcami. Teraz ruch należy do związanego z Platformą Obywatelską klubu Razem dla Powiatu, który ma przedstawić kolejnego kandydata do zarządu. Najbliższe posiedzenie rady odbędzie się 21 listopada (głównym tematem obrad będzie uchwała budżetowa). (ma)
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: