Dzisiaj jest sobota, 27 listopada 2021. Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Przed telewizorem kibicuj
Redakcja, 4 marca 2011 (17:58), źródło: Nad Wisłą, www.nadwisla.pl
Od tego weekendu w Polsacie będzie można śledzić poczynania Pawła „Biby” Binkiewicza z Grójca, który śpiewa i gra na gitarze w lokalnym zespole Salt Hill. Program „Tylko < muzyka. Must be the music” będzie emitowany w każdą sobotę o godz. 20. W jury zasiądą: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba oraz Wojtek „Łozo” Łozowski z grupy Afromental.

Show utrzymane jest w konwencji popularnego „Idola”, ale oprócz wokalistów biorą w nim udział również instrumentaliści i całe kapele. Nagrodą dla zwycięzcy będzie 100 tys. zł i występ podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2011.

Z około 10 tys. osób, które wzięły udział w ośmiu castingach, producenci wybrali 180 najlepszych. Wśród nich znalazł się właśnie mieszkaniec Grójca. – Pojechałem sam, bez zespołu,, żeby się sprawdzić i poznać swoje możliwości – mówi „Nad Wisłą” Binkiewicz. Podczas eliminacji w stołecznym Teatrze Dramatycznym wykonał własną wersję piosenki „Maybe tomorrow” walijskiej grupy Stereophonics . (ma)

Breitling Replica www.hellobreitling.net
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: