Dzisiaj jest sobota, 27 listopada 2021. Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Wystawa Andrzeja Kujawy GOK
Redakcja, 15 marca 2011 (21:27), źródło: materiały prasowe
W czwartek 24 marca 2011 r. o godz. 18.00 w Grójeckim Ośrodku Kultury odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa Andrzeja Kujawy – członka oraz obecnego prezesa Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Grójeckiej.

designer watches Autor obrazów prezentowanych w Klubie Artystycznym GALERIA urodził się w Rawie Mazowieckiej. Obecnie mieszka w Tarczynie. W latach 70-tych należał do Amatorskiego Klubu Plastyka w Warszawie, współpracującego z Akademią Sztuk Pięknych. Uczestniczył w wielu plenerach malarskich. Ma za sobą udział w wystawach w Mińsku na Białorusi,Warszawie, Płocku,, na zamku w Opinogórze, Warce, Grójcu i Tarczynie. Jest autorem grafiki do wierszy zamieszczonych w almanachu literackim związanym z tematyką Mazowsza. W sierpniu 2009 roku był komisarzem IX OgólnopolskiegoPleneru Malujących Lekarzy. Jego marzeniem jest kontynuowanie przedstawiania poprzez malarstwo otaczających nas zabytków, a także tematów związanych z architekturą miejską i wiejską Mazowsza.
Wystawa malarstwa Andrzeja Kujawy będzie dostępna do 5 kwietnia br.

Zapraszam serdecznie.
Anna Daria Merska Patek Philippe Replica Cheap Rolex Replica Audemars Piguet Replica
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: