Dzisiaj jest �roda, 27 pa�dziernika 2021. Imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Protest Banasiewicza oddalony
Redakcja, 15 marca 2011 (21:28), źródło: Nad Wisłą, www.nadwisla.pl
Sąd Okręgowy w Radomiu oddalił protest wyborczy zgłoszony przez sztab kandydata na burmistrza Grójca Artura Banasiewicza. Rzeczniczka sądu Justyna Mazur nie potrafiła przekazać „NW” szczegółów dotyczących motywów orzeczenia, bo nie sporządzono jego pisemnej wersji.

Przypomnimy, że sztab best breitling replica Banasiewicza miał zaobserwować, jak w dniu pierwszej tury przed siedzibą obwodowej komisji wyborczej nr 3 podawano kartki wchodzącym do budynku wyborcom, a ci po jego opuszczeniu podchodzili do stojącego w pobliżu auta i tam oddawali wyniesione przez siebie karty do głosowania (za co mieli dostawać pieniądze). Policja zatrzymała wówczas syna byłego szefa rady miejskiej, przy którym znaleziono osiem kart z zaznaczonymi nazwiskami. Postępowanie w tej sprawie prowadzi grójecka prokuratura. (MA)
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: