Dzisiaj jest �roda, 27 pa�dziernika 2021. Imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Szpital w Grójcu: Poradnie już działają
Redakcja, 17 marca 2011 (14:19), źródło: Nad Wisłą, www.nadwisla.pl
W lutym informowaliśmy, że od początku roku nie działają trzy przychodnie specjalistyczne w grójeckim szpitalu (okulistyczna, chirurgii onkologicznej oraz gruźlicy i chorób płuc). Powiatowe Centrum Medyczne nie podpisało na te świadczenia z Mazowieckim Oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia.

https://www.bagesfutbol.net/ Zgodnie z zapowiedzią prezesa PCM Sławomira Jagieły od 1 marca wszystkie trzy poradnie wznowiły przyjęcia. – Pacjenci, którzy byli zapisani wcześniej, są automatycznie przenoszeni na najbliższe terminy – informuje kierownik Działu Statystyki Medycznej i Promocji Zdrowia Paweł Czarnecki.
https://www.reeftiger.de/herrenuhren/taucher-uhren.html
Od maja szpital ma poszerzyć zakres swoich usług o leczenie chorób kości – będzie to możliwe dzięki orologi replica italia uruchomieniu poradni osteoporozy z pracownią densytometrii. – Pacjentów z takimi problemami jest bardzo dużo, a w naszym regionie takie usługi do tej pory nie były świadczone – tłumaczy Czarnecki. (MA)
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: