Dzisiaj jest �roda, 27 pa�dziernika 2021. Imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego
Wiadomo�ci Sport Kultura Publicystyka Og�oszenia Katalog WWW Galeria Forum Kontakt
Jak śpiewać, to po angielsku. Przez dziesięć lat
Redakcja, 7 kwietnia 2011 (12:16), źródło: Nad Wisłą, www.nadwisla.pl
Grand Prix Publiczności zdobyła Izabella Kuźma z Jasieńca. Złoty mikrofon dla chóru z LO im ks. Skargi.

www.reeftiger.de W poprzednią środę już po raz 10. Grójecki Ośrodek Kultury, liceum imienia ks. Piotra Skargi w Grójcu oraz Szkoła Języków Obcych Englink zorganizowały Festiwal Piosenki Angielskiej. Do części konkursowej zakwalifikowano 34 wykonawców. Śpiewali oni utwory, których motywem przewodnim był świat baśni.
Podobnie jak przed rokiem w angielskim repertuarze najlepiej czuły się dziewczęta. W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowały odpowiednio: Julia Wasiak z Grójca (kategoria 10–13 lat), Ewa Tetera reprezentująca gminazjum w Belsku Dużym (gimnazja) oraz Katarzyna Zaporska z Grójca (szkoły ponadgimnazjalne).

Widzom zgromadzonym w sali widowiskowej GOK najbardziej do gustu przypadł występ Izabelli Kuźmy z gimnazjum w Jasieńcu, która za wykonanie utworu „Right back where we started” otrzymała Grand Prix Publiczności. Nagroda specjalna festiwalu – Złoty Mikrofon – powędrowała w ręce chóru szkolnego przy grójeckim LO.
Breitling Replica Watches Replica Watches
Drukuj Poleć artykuł znajomemu
KOMENTARZE (0)
Powyższego tekstu jeszcze nie komentowano.

Portal Grojeckie.info nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.

Dodaj komentarz
Autor:
E-mail:
Kod:
Treść: